Вночі Дубінському обрали запобіжний захід без альтернативи застави: тримання під вартою на 60 діб

Печерський районний суд Києва у ніч на вівторок, 14 листопада, обрав запобіжний захід народному депутату Олександру Дубінському у вигляді тримання під вартою на 60 діб без альтернативи застави. Засідання проводили в закритому режимі.

Про це повідомляє Суспільне.

Відповідно до рішення суду народний депутат, якого підозрюють у державній зраді, пробуде у СІЗО до 12 січня 2024 року.

На початку судового засідання прокурор просив розглядати обрання запобіжного заходу Дубінському в закритому режимі, оскільки в матеріалах клопотання міститься державна таємниця, а також факти, які можуть поставити під загрозу обороноздатність і національну безпеку України.

Адвокати нардепа заперечили. За їхніми словами, в матеріалах клопотання немає жодних аргументів, які б вказували на державну таємницю. На проведенні відкритого засідання наполягав і сам Дубінський. Проте суддя підтримала позицію прокурора і вирішила продовжити засідання в закритому режимі.

В свою чергу захист Дубінського заявив про відвід судді, оскільки не встиг ознайомитися з матеріалами справи. Адвокати подали клопотання, щоб перенести засідання на завтра, 14 листопада. Суд його відхилив і надав пів години для ознайомлення. Відводу судді не відбулося.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.