ВРП вітає з Днем адвокатури

Привітання оприлюднено на сайті Вищої ради правосуддя.

Шановні адвокати, прийміть наші щирі вітання з нагоди професійного свята.

Без незалежної та професійної адвокатури неможливе існування демократичної правової держави і громадянського суспільства. Тож це свято відзначають не лише адвокати, а й усі, для кого важливі право, закон і справедливість.   

Головний актив адвоката – професійна репутація. А вона складається не лише з належного рівня професійної підготовки та ґрунтовного знання законодавства, а й із високих моральних якостей – загостреного почуття справедливості, чесності. Ставши на шлях правозахисника, ви обрали не лише професію, а й життєву позицію.

Усіх правників об’єднує спільне прагнення – цивілізовано залагодити суперечності між сторонами, сприяти становленню верховенства права у державі. Наша робота є запорукою спокою, миру та порядку у суспільстві. Ми, представники судової влади, цінуємо співпрацю з вами.

Бажаємо вам успіху у досягненні кар’єрних вершин, наснаги в утвердженні справедливості та законності. Нехай ваші докази будуть переконливими, а репутація – бездоганною. Перемог вам і нових здобутків!

Зі святом!