Вийшла друком монографія “Адвокатська діяльність як об’єкт податково-правового регулювання”

Вийшло друком монографічне видання, авторами якого є адвокат, член Комітету з питань верховенства права НААУ, доктор юридичних наук, Юрій Оніщик та адвокат, кандидат юридичних наук Ірина Садовська.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Монографію присвячено теоретико-прикладним засадам податково-правового регулювання адвокатської діяльності та формуванню обґрунтованих пропозицій з удосконалення законодавства у цій сфері.

Під час дослідження було розглянуто адвокатську діяльність як категорію наукового пізнання та об’єкта податково-правового регулювання, вивчено генезис та розвиток податково-правового регулювання адвокатської діяльності, розкрито сутність та правову природу оподаткування доходу від здійснення адвокатської діяльності та  визначено податково-правовий статус адвоката. Також було виявлено особливості правового регулювання оподаткування доходів від здійснення індивідуальної адвокатської діяльності, проаналізовано зарубіжний досвід податково-правового регулювання адвокатської діяльності та  сформульовано напрями вдосконалення податково-правового регулювання адвокатської діяльності.

Монографія буде цікавою для адвокатів, податкових органів, суддів, науковців, здобувачів вищої освіти, а також для всіх, хто цікавиться питаннями правового регулювання оподаткування доходів від здійснення адвокатської діяльності.

Монографію розіслано всім Радам адвокатів України.