Вища рада правосуддя пояснила, як розподілила 8876 скарг щодо дисциплінарного проступку судді

З 1 листопада 2023 року відновлено розподіл між членами Ради скарг щодо дисциплінарного проступку судді та скарг на рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності судді чи прокурора.

Про це повідомляє ВРП.

Від моменту відновлення авторозподілу – з 1-го по 24-те листопада розподілено 8339 старих справ, дисциплінарне провадження в яких не завершено попереднім складом Ради та скарг, які надійшли з 5 серпня 2021 року до 31 жовтня 2023 року. З них за поточний тиждень – 2225.

З 1 по 24 листопада також розподілено 537 нових справ, що надійшли з 1 листопада 2023 року, з них за поточний тиждень – 148.

У процесі авторозподілу здійснюється об’єднання скарг різних заявників стосовно одного й того самого судді чи скарг стосовно суддів різних судових інстанцій, які здійснювали судочинство в одній судовій справі. Окремі справи можуть містити 15-20 проваджень, які потребують об’єднання. 

Вища рада правосуддя заявляє, що у своїй діяльності сповідує принципи прозорості та транспарентності, наслідком цього, зокрема, є те що інформація про уже розподілені скарги розміщена у рубриці «Реєстр автоматизованого розподілу матеріалів між членами ВРП» у розділі «Діяльність» на сайті ВРП. Під час пошуку скарги слід орієнтуватися на фактичну дату її подання. У реєстрі є можливість ознайомитись з усіма аспектами авторозподілу тієї чи іншої скарги.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.