Вищий антикорупційний суд переніс засідання щодо відсторонення Михайла Головка: адвокат Тананакін назвав причину

У Вищому антикорупційному суді розгляд клопотання про відсторонення від посади голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка, якого звинувачують у отриманні неправомірної вигоди, перенесли на понеділок.

Про це повідомив адвокат Олександр Тананакін УНН.

“Суд перенесений на понеділок, для того, щоб детектив мав додатковий час, аби сформувати свою правову позицію, щодо поданого клопотання. Суд буде у понеділок о 14 годині з урахуванням документів, які були досліджені на судовому засіданні”, – сказав адвокат.

Також відомо, що голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко взяв відпустку, але чи вплине це на розгляд його справи поки невідомо.

“Це залежить від суду, буде це впливати чи ні. Побачимо в рішенні, яке буде постановлена за наслідком розгляду”, – повідомив Тананакін.

Раніше ВАКС відклав засідання щодо розгляду клопотання про відсторонення Михайла Головка з посади голови Тернопільської обласної ради на 13 липня, через зайнятість адвокатів в інших справах.

Нагадаємо, 26 червня голові Тернопільської обласної ради Михайлу Головку та двом заступникам голови Тернопільської обласної військової адміністрації повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 368 КК України.