За дивних обставин у Київській області помер суддя Печерського суду Віталій Писанець

11.09.2021 о 23 год.00 хв. на службу 102 Броварського РУП ГУНП в Київській області надійшло повідомлення про те,що за адресою: вул.Центральна, 6, с. Погреби, Броварського р-ну, Київської області, у будинку без свідомості виявлено Писанець Віталія Анатолійовича.

Про це повідомили джерела в правоохоронних органах.

Виїздом Броварської СОГ встановлено, що Писанець В.А. 01.05.1968 р.н. являється суддею Печерського районного суду м.Києва.Він 11.09.2021 разом з Хоменком Є.М.(слідчим Соломнянського РУП ГУНП в м.Києві) та Онопенком П.В. (військовий пенсіонер у відставці, має посвідчення адвоката, що не діє), відпочивали у будинку за вищевказаною адресою,що належить останньому. У ході розпиття спиртних напоїв між Хоменком Є.М. та Писанець В.А. виник раптовий конфлікт під час якого останній наніс тілесні ушкодження Хоменку Є.М.

Також встановлено,що згодом після вказаного конфлікту Писанець В.А. перечепився через вазу та впав на підлогу,у подальшому Хоменко Є.В. та Онопенко П.В. надавали йому допомогу, однак зафіксувавши смерть Писанець В.А., викликали швидку допомогу.


Тіло Писанець В.А. виявлено у вітальні вищевказаного будинку у положенні на животі, видимі сліди бурого кольору на обличчі в області носа та на футболці Писанець В.А. На місці події працює СОГ Броварського РУП ГУНП в Київській області, лабораторія ДБР, УВБ.

У цю версію не вірять колеги з судового корпусу, які працювали з суддею Віталієм Писанцем.