За минулий рік судді Верховного Суду перерахували на ЗСУ 290 млн грн, а в цьому році ще 148 млн власних коштів

З березня 2022 року по листопад 2023 року судді Верховного Суду перерахували на підтримку ЗСУ понад 438 млн грн.

Відповідно до звіту про діяльність Верховного Суду за 2022 рік деякі судді та працівники апарату Верховного Суду стали на захист України зі зброєю в руках. Також вони надавали фінансову підтримку нашим воїнам. За минулий рік судді перерахували ЗСУ майже 290 млн грн. Крім того, Верховний Суд неодноразово
долучався до інших ініціатив: забезпечення наших бійців ліками, закупівлі для них дронів, обладнання та автомобілів.

Цього року суми допомоги зменшились майже в два рази, і за 11 місяців 2023 року судді Верховного Суду допомогли вже на 148 млн гривень власних коштів.

Нагадаємо, що судді Верховного Суду щомісячно перераховують значну частину суддівської винагороди на спеціальний рахунок Нацбанку, відкритий для збору коштів на потреби української армії.

Крім того, судді і працівники апарату ВС надають постійну адресну фінансову підтримку та гуманітарну допомогу окремим військовим підрозділам, які виконують завдання на фронті, та долучаються до численних волонтерських ініціатив. Зокрема, коштом суддів ВС для потреб військових були придбані автомобілі та спорядження, необхідні для наших захисників, вирішуються й інші побутові питання захисників.

Також судді та співробітники ВС присвячують свій позаробочий час благодійній діяльності: плетуть маскувальні сітки, здійснюють регулярні донації крові та беруть участь у відновленні будинків, пошкоджених унаслідок ворожих обстрілів.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.