За період воєнного стану лави адвокатської спільноти поповнили 1800 адвокатів: Валентин Гвоздій

Станом на 1 серпня 2022 року в Єдиному реєстрі адвокатів України зареєстровано майже 65 тисяч адвокатів, з них 46,5 тисяч – здійснюють діяльність, а 36,2 тисячі адвокатів – зареєстровані та активно користуються послугами в онлайн-кабінеті.

Про це зазначив заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій під час засідання Ради адвокатів України на Закарпатті, повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Він зазначив, що за період воєнного стану лави адвокатської спільноти поповнили 1800 нових адвокатів.

«Це свідчить про те, що органи адвокатського самоврядування виконують свої функції, якісно і належаним чином здійснюють свої повноваження», – наголосив Валентин Гвоздій.

На кінець липня 2022 року щорічні внески сплатили понад 31 тисяча адвокатів. При цьому, існує різниця в кількості адвокатів, які внесли кошти, і інформації щодо них в ЄРАУ та РАР. Валентин Гвоздій закликав керівників регіональних рад, по можливості, привести у відповідність ці дані.

«Можливо, не вносяться дані зі сплати внесків в регіональних радах через війну. Тому, користуючись можливістю, прошу звернути увагу на це і протягом найближчого місяця привести у відповідність всі дані. Зробіть у себе ревізію з фіксації сплат і внесіть інформацію. ЄРАУ працює в звичному режимі. Давайте не чекати кінця року, а приведемо все це у відповідність зараз», – звернувся до керівників РАР заступник Голови НААУ, РАУ.

Він також запевнив, що ЄРАУ надійно працює і захищений від кібератак, які під час воєнної агресії мали місце, проте, не змогли нашкодити реєстру.