Загинув адвокат із Запоріжжя Незола Антон

З великим сумом повідомляємо про загибель від ворожого обстрілу адвоката з міста Запоріжжя Незоли Антона Олександровича.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України з посиланням на Раду адвокатів Запорізької області.

Він народився 09.05.1982 р. на День Перемоги, а загинув 06.12.2022 року на день Захисника вітчизни.

Антон був справжнім захисником та мужнім чоловіком, який не пошкодував свого життя для захисту своєї родини, своєї України від російської навали.

Не маючи військового досвіду, він з першого дня добровольцем пішов  до лав ЗСУ, спочатку був рядовим солдатом, стрільцем, потім його підвищили до старшого солдата.

Воював в Бучі, Ірпині, та на Луганському напрямку.

Загинув поблизу села Діброва Луганской області район Кременної. Виконуючи бойовий обов‘язок по захисту Вітчизни на замаскованому спостережному пункті першим помітив наближення ворожої диверсійної групи, попередивши побратимів, першим почав вести вогонь на ураження, тим самим дав хлопцям змогу встати до бойового порядку. Після того як Антон знищив декількох орків серед яких був командир ДРГ, супротивник зосередив основний вогонь на нього і, нажаль, Антон отримав смертельне поранення.

Своїми вмілими та сміливими діями він допоміг втримати позицію та зберегти життя пораненим побратимам.

Слава Герою, вони не вмирають, а назавжди залишаються жити в людській пам’яті.

У Антона залишилася дружина та 9-ти річний син, якого він дуже  любив і йшов на війну, щоб відвойовувати для нього прекрасну вільну Україну.

Редакція висловлює свої почуття рідним та близьким Антона.