Застосування практики ЄСПЛ у правовій системі України: Расім Бабанли та Павло Пушкар видали першу книгу

Керівник департаменту аналітичної та правової роботи Верховного Суду Расім Бабанли у співавторстві з начальником відділу Департаменту з питань виконання рішень Європейського суду з прав людини Павлом Пушкарем видали перший том серії книг «Застосування практики ЄСПЛ у правовій системі України».

Про це повідомляє прес-служба Судової влади.

 У ньому автори поділилися своїми думками щодо того, чим за правовою природою є практика ЄСПЛ, якою є ієрархія рішень суду, що означає набуття практикою ЄСПЛ сили джерела права в України, а також дали корисні поради з приводу того, як знаходити потрібні рішення суду, як на них посилатись і як їх цитувати.

Скориставшись QR-кодами, розміщеними на сторінках книги, можна переглянути відеозаписи виступів Расіма Бабанли та Павла Пушкаря з цієї ж тематики.

За словами Расіма Бабанли, цей проєкт має на меті формування культури правильного і відповідального використання правниками практики ЄСПЛ.

Расім запрошує всіх охочих долучитися до роботи над наступними томами видання, про це він написав на своїй сторінці у Meta.