Заступник Голови Комітету з інтелектуальної власності НААУ – серед делегатів від України на AIPPI World Congress 2022

Голова UNBA NextGen, заступник Голови Комітету з інтелектуальної власності, що діє у складі НААУ, Сергій Барбашин взяв участь в AIPPI World Congress 2022. Захід організований Міжнародною асоціацією із захисту інтелектуальної власності.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

На конгресі Міжнародна асоціації відзначила 125-ту річницю своєї діяльності. Крім того, на заході обговорювали питання важливості глобалізації та світової торгівлі, поєднання технологій (NFT) і мистецтва, а також судову практику у сфері інтелектуальної власності.

Під час конференції адвокатом проведені робочі зустрічі з адвокатами-практиками, юристами США, ЄС та інших країн. Також були погоджені спільні заходи для українських адвокатів з метою обміну знань щодо захисту прав інтелектуальної власності та судового процесу.

Міжнародна асоціація із захисту інтелектуальної власності, відома як AIPPI (Association Internationale pour la Protection de la Propriété Intellectuelle), – є провідною у світі некомерційною асоціацією, яка займається розробкою та вдосконаленням законодавства щодо захисту інтелектуальної власності. Це політично нейтральна некомерційна організація зі штаб-квартирою у Швейцарії, яка налічує понад 8000 членів зі 131 країни світу.

Комітет з інтелектуальної власності, що діє у складі НААУ, створений у вересні 2019 року з метою сприяння розвитку системи правової охорони і захисту інтелектуальної власності та задоволенню професійних потреб адвокатів у цій сфері.