Наша професія, все ще, на жаль, менш популярна серед жінок: заступник голови НААУ Валентин Гвоздій

За даними Єдиного реєстру адвокатів України зареєстровано 47,2 тис. діючих адвокатів. Попри війну, гендерне співвідношення у професії залишається незмінним.

Питання, пов’язані із веденням ЄРАУ, окреслив заступник голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій під час засідання Ради адвокатів України 7 червня.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

«На сьогоднішній день у ЄРАУ є 47225 діючих адвокатів, у яких не зупинено чи не припинено право на здійснення адвокатської діяльності. Разом із зупиненими та припиненими – 69015, – повідомив він. – Співвідношення адвокатів жінок та чоловіків залишається незмінним відповідно на рівні 40% на 60%».

В.Гвоздій відзначив, що таке співвідношення зберігається і стосовно молодих адвокатів, які зараз приходять у професію. «Це говорить про те, що наша професія, все ще, на жаль, менш популярна серед жінок», – зауважив заступник голови РАУ, НААУ.

Окремо він звернув увагу, що кількість стажистів і помічників зараз суттєво збільшується і сьогодні їх кількість становить близько п’яти тисяч осіб. «Загалом ми розуміємо, що це той потенційний резерв, який прийде до нас в професію у найближчі рік-два», – пояснив В.Гвоздій.

Також заступник голови НААУ, РАУ навів дані щодо кількості адвокатів в розрізі регіональної присутності, реєстрації в особистому кабінеті, а також стан сплати щорічних внесків адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.