Заступник Голови РАУ Гвоздій та Комітет з питань захисту прав осіб з інвалідністю підтримали проєкт Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні

Заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій взяв участь у відкритті роботи Комітету з питань захисту прав осіб з інвалідністю, що діє в складі Національної асоціації адвокатів України, у 2021 році.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

На порядку денному засідання було винесено питання звіту про діяльність Комітету за 2020 рік, а також план роботи Комітету на 2021 рік.

Учасники засідання обговорили проект Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.

«Ми підтримали ініціативу щодо фізичної безбар’єрності для осіб з інвалідністю. НААУ і надалі буде працювати в цій царині і стоятиме на захисті осіб з інвалідністю», -наголосив Валентин Гвоздій.

Проєкт урядового документу можна переглянути тут. Роботу над Стратегією координує міжвідомча робоча група Кабінету Міністрів з розроблення проекту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні під головуванням Міністра розвитку громад та територій. До групи входять 11 міністрів,низка народних депутатів, представники Офісу Президента України, державних органів влади, Національного інституту стратегічних досліджень, громадськість та експерти. Завданням цієї групи є загальна координація процесу, підготовка пропозицій, розгляд та погодження проекту Стратегії.