Заступник селищного голови з Широківського району Дніпропетровської області отримав вирок: 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна

Жовтневий районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області ухвалив вирок громадянину, якого обвинувачено в одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди за частиною 3 статті 369-2 Кримінального кодексу України.

Судовим розглядом встановлено, що обвинувачений Ш. обіймав посаду заступника селищного голови з питань житлово-комунального господарства однієї із селищних рад Широківського району Дніпропетровської області.

Так, наприкінці 2019 року посадовець вимагав неправомірну вигоду від представника підприємства, яке мало намір отримати земельну ділянку на території Широківського району Дніпропетровської області з метою подальшого створення на ній автозаправки. На початку 2020 року обвинуваченим Ш. було одержано так звану «винагороду» у розмірі 7 тисяч доларів США, в обмін на яку чоловік обіцяв забезпечити прийняття місцевою радою низки рішень на користь підприємства для отримання земельної ділянки.

Під час судового розгляду обвинувачений Ш. свою вину не визнав.

Вироком суду від 13 листопада 2023 року обвинуваченого Ш. було визнано винним у вчиненні вказаного кримінального правопорушення та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі з конфіскацією частини майна.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений до Дніпровського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Ознайомитись із вироком суду можна в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням: https://reyestr.court.gov.ua/Review/114837975 

Жовтневий районний суд м. Кривого Рогу

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.