Завдяки підтримці іноземних колег зібрано понад 6 млн гривень для постраждалих адвокатів: Валентин Гвоздій

Заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій презентував перші результати підтримки міжнародних партнерів НААУ під час засідання Ради адвокатів України.

З перших днів війни Валентин Гвоздій координує контакти з адвокатурами іноземних країн та окремих регіонів.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

«Ми встановили щільний зв’язок з усіма адвокатурами світу – від Японії до Канади, всіх країни Європи. З лідерами адвокатур ми говоримо про декілька речей: про матеріальну підтримку, про офіційну інформацію для адвокатів, щоб вони розуміли особливості перебування у кожній країні, інформацію щодо поселення адвокатів та членів їхніх родин. Тільки адвокатура Барселони запропонувала більше 30 місць для поселення жінок і дітей з України», – повідомив Валентин Гвоздій.

За його словами, можливості для адвокатів запропонували партнери НААУ у Великій Британії, Німеччині, Швейцарії, Фінляндії, Словаччині тощо. Валентин Гвоздій повідомив, що наразі НААУ отримала понад 6 млн гривень для підтримки адвокатів, які постраждали внаслідок воєнних дій.

«Ми зібрали більше 6 млн гривень. Тільки вчора наші колеги з Чехії передали 80 тис євро», – повідомив Валентин Гвоздій.

Він наголосив на тому, що цим фондом має розпорядитися Опікунська рада НААУ, на адресу якої надходять запити від адвокатів, постраждалих від воєнних дій.

«Сума зібраних коштів вражає, це велика підтримка, яку ми отримали від колег. Ці кошти будуть прозоро розподілені виключно як допомога адвокатам і їхнім родинам. Більше того, ці кошти нам перераховують з умовою, що вони будуть використані виключно на потреби постраждалих. Звіти про використання ми надамо нашим іноземним партнерам», – сказав Валентин Гвоздій.

Виплату коштів буде здійснювати Благодійний фонд допомоги адвокатам.

Валентин Гвоздій наголосив на тому, що питання допомоги для адвокатів та їхніх родин за кордоном роз’яснені на офіційній сторінці НААУ у Фейсбук.

Нагадаємо, в НААУ створено Опікунську раду для вирішення питання про розподіл благодійних коштів на користь адвокатів, які постраждали внаслідок воєнних дій.

Для отримання благодійної допомоги адвокати, які постраждали внаслідок воєнних дій на території України, можуть звернутися із заявою у довільній формі на електронну адресу opekun@unba.org.ua. До заяви рекомендовано долучати документи, інформацію на підтвердження фактів, викладених у заяві.