Зеленський просить не розглядати Обмеження суддівських зарплат, Костін наполягає на знятті обмежень

Під час Погоджувальної ради парламенту голова Комітету Верховної Ради з питань правової політики Андрій Костін звернувся з проханням внести питання про включення до порядку денного сесії законопроектів про судову реформу №3711, №3711-1 та №3711-2 на вівторок або на середу.

«Хотів би зазначити, що наші державні службовці, судді, правоохоронна система повинні працювати ефективно, вони повинні бути мотивовані. Країна вже живе в режимі повноцінної роботи. Тому повернення цих заробітних плат є обов’язком держави перед тими людьми, які в цей складний час разом з народом розділяли цей тягар», — зазначив Костін.

Однак, на сьогоднішньому засіданні Верховної Ради представник Президента Зеленського, перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук повідомив про зміни у порядку денному позачергового засідання, зокрема, про виключення з нього проекту Постанови про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році (25 жовтня 2020 року) № 3809 та проектів Закону про внесення зміни до статті 29 Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік” щодо терміну дії обмежень при нарахуванні заробітної плати № 3708 і № 3708-1.

«Президент Володимир Зеленський направив до Верховної Ради листа з тим, що в сьогоднішньому порядку денного прибрати № 3809 та проекти Закону № 3708 і № 3708-1», – повідомив Стефанчук.