11 друзів Тупицького: Зеленський з Феофанії заговорив мовою сценариста та пообіцяв країні новий сценарій про Конституційний суд України

Перші результати роботи Комісії з правової реформи, зокрема, щодо перезавантаження Конституційного суду України будуть представлені вже за тиждень.

Про це повідомив Володимир Зеленський у своєму відеозверненні з лікарні Феофанія, опублікованому на його сторінці у Facebook.

«Ні, це 11 друзів Оушена. Це рімейк, створений за підтримки КСУ – 11 друзів Тупицького. Актори не гірші голлівудівських зірок, я вважаю, принаймні”, зазначив Зеленський.

Президент додав, що треба вирішувати проблему системно, щоб «у продюсерів цього кіно не було можливості зробити із ситуації багатосерійну мильну оперу».

«Всі ми працюємо над комплексними рішеннями для відновлення довіри до всієї судової системи загалом та перезапуску КСУ, зокрема», – сказав Зеленський.

Зеленський наголосив, що перші результати роботи Комісії з правової реформи будуть представлені уже за тиждень. Він запевнив, що весь процес буде максимально прозорим із залученням всього суспільства. Він зазначив, що сьогодні, згідно з деякими дослідженнями, рівень довіри українців до суду «лише трішки кращий, ніж рівень їхньої довіри до каналу «Russia Today» (RT).

Відео з промовою Зеленського за посиланням: https://www.facebook.com/100007211555008/videos/2684093768507649/