Адвокат Hertz під час судового засідання сказав 6 слів, які можуть зруйнувати компанію: не дозволяйте нікому, хто представляє вас, говорити так

Компанія з прокату автомобілів Hertz перебуває в розпалі судового процесу у справі про банкрутство через претензії понад 100 клієнтів про те, що вони були помилково заарештовані, а в деяких випадках провели місяці у в’язниці за керування автомобілями, які вони законно орендували. У судовому засіданні цього тижня Кріс Шор, адвокат Hertz, описав ситуацію з вражаючою нестачею емоційного інтелекту. Незалежно від того, чи була це хороша стратегія, це, безумовно, не те, що будь-який керівник хотів би, щоб клієнти їхньої компанії почули.

Про це пише Inc.

Йдеться про твердження деяких орендарів про те, що Hertz повідомляє правоохоронним органам про викрадені автомобілі, у разі якщо орендар продовжує оренду, а оплата з їхніх кредитних карток затягується. Багато хто з клієнтів заявив, що Hertz повідомив їм, що їхня оренда була продовжена, але потім вони були заарештовані за їзду на орендованих автомобілях.

На слуханнях цього тижня адвокат Шор, партнер White & Case, стверджував: «Це лише частка від 1 відсотка щорічних звітів поліції, які подаються, і перетворюються на фактичні позови». Це число, звичайно, не враховує клієнтів, які були помилково заарештовані, але погодились на альтернативне врегулювання спору з Hertz, вирішили питання в арбітражі або просто вирішили, що у них немає коштів на тривалі судові процеси. Адвокат додав: «Ми насправді вважаємо, що кількість законних претензій, які виникають у випадках річної оренди, є крихітною, крихітною, крихітною, крихітною, крихітною, крихітною часткою».

Скільки помилкових арештів допустимо?

Одного разу сказати «крихітний» було б певно досить, але Шор сказав це шість разів поспіль. Складається враження, що адвокат вважав, що це не проблема, що завдяки діям компанії Hertz невинні клієнти мають проводити місяці у в’язниці, оскільки ж це не трапляється надто часто. Джастін Нельсон, адвокат орендарів, відповів: «Не дивно, що ми з містером Шором розходимося у питанні того, маленька це чи велика проблема».

Чи допомогло повторення 6 разів слова «крихітний» справі Hertz? Неясно. Результати слухання були неоднозначними, але суддя відкрив судове проводження, і тепер компанія Hertz повинна почати надавати документи адвокатам орендарів.

Незалежно від того, вплинуло це на суддю чи ні, це навряд може допомогти Hertz з клієнтами, які орендують автомобілі. Більшість, швидше за все, віддадуть перевагу компанії з прокату автомобілів, де їхні шанси потрапити до в’язниці нульові, а не просто крихітні.