Адвокат Гладкий заявив, що Дубинського побили в СІЗО, а прокурор Шевченківського району не відповідає на дзвінки та повідомлення

Народного депутата Олександра Дубінського, якого підозрюють у державній зраді побили у Київському слідчому ізоляторі.

Про це заявив Руслан Гладкий, адвокат, який захищає Дубинського, повідомляє Суспільне.

Адвокат зазначив, що у Дубінського численні синці та підозра на перелом ребра.

“Допомогу ту, яку ми просимо на сьогоднішній день надати, ніхто нам не надав. приїхала швидка допомога, поміряла сатурацію, температуру, і тиск, тиск підвищений, серцебиття — більша кількість ударів ніж дозволено, лікар підтвердила. Стан, який у нього наразі, він дуже поганий”, — сказав захисник Дубинського.

За словами Гладкого, Дубінського били по всьому тілу одночасно 5-6 людей. Як сказав захисник, хто конкретно напав на нардепа наразі невідомо, адже побиття відбулось у темряві.

Сам Дубінський заявив, що перед побиттям його перевели в іншу камеру.

“Нам потрібно терміново МРТ. Рентген апарат в СІЗО є, але він вихідний. МРТ, щоб зробити сканування внутрішніх органів в СІЗО немає, вести нас в іншу установу відмовляються, а МРТ потрібно також, тому що внутрішні органи, нирки у нього болять. Били точно по тим місцям де не лишається синців: по животу, по зовнішній стороні ноги, тобто синців немає, але все болить і він погано пересувається, йому важко встати навіть”, — додав адвокат.

Гладкий також заявив, що прокурор Шевченківського району не відповідає на його дзвінки та повідомлення.

У департаменті комунікації Національної Поліції підтвердили, що отримали від адвоката повідомлення про те, його підзахисний отримав у слідчому ізоляторі тілесні ушкодження. На місце виїхала слідчо-оперативна група.

“Слідчий ізолятор не є підрозділом, який відноситься до системи Національної поліції”, — додали водночас у відомстві.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.