Адвокат Глоба повідомив, що готує скаргу до ЄСПЛ про ненадання медичної допомоги Роману Червінському

Засідання Шевченківського районного суду міста Києва за скаргою сторони захисту щодо необґрунтованості підозри полковнику ССО Роману Червінському вп’яте перенесено. Самого ж Червінського сьогодні мали доставити у медзаклад на обстеження, але цього не сталося.

Про це в коментарі Цензор.НЕТ повідомив адвокат колишнього розвідника Костянтин Глоба.

“Ранок почався з дуже дивних подій, коли Романа Червінського не вивезли до лікарні у зв’язку з тим, що начебто заплановане судове засідання і начебто заплановані якісь процесуальні дії. Хоч наше клопотання було офіційно слідчим задоволено, дату і час виїзду погоджено, сьогодні у 8.30 його мали доставити на обстеження”, – розповів він.

Глоба також додав, що на суд Романа Червінського також не повезли.

“І не збиралися везти, оскільки я був сьогодні у Романа о 9-й ранку, й він повідомив мені, й конвой повідомив про те, що вимоги на доставку до суду на Романа сьогодні не надходили. Тому знову констатуємо той факт, що Шевченківський районний суд не збирався доставляти на сьогоднішнє засідання нашого клієнта”, – зазначив він.

Адвокат також повідомив, що готує скаргу до Європейського суду з прав людини про ненадання медичної допомоги Роману Червінському.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.