Адвокат Гусейнова повідомила, що Голова Ради адвокатів Київської області Бойко боїться агітації за Наума

10 000 адвокатів Київської області можуть зачекати з підвищенням кваліфікації. Захід підвищення кваліфікації, запланований на 28.01.2022, скасовано. Таке рішення ухвалив Голова Ради адвокатів Київської області.

Про це повідомила Регіна Гусейнова, адвокат, член Ради адвокатів Київської області. уповноважена на організацією заходів підвищення кваліфікації для адвокатів Київщини на своїй сторінці Facebook.

“Петро Анатолійович пояснив, що в перший день зареєструвалося 2000 тисячі адвокатів, і він боїться, що я буду в прямому ефірі агітувати за Віталія Наума. У мене було заплановано три заходи: два до конференції і один після. Оскільки закінчується моя каденція, я обіцяла передати повноваження своєму наступникові. Тому запланувала один захід після конференції, щоб у нього був час поступово увійти в курс справ, а адвокати могли набрати бали.

Тепер, на жаль, не знаю, як і коли будуть проведені заходи з підвищення кваліфікації.Я майже 10 років займалася підвищенням кваліфікації, і НІКОЛИ не використовувала професійну платформу з особистою метою. Як то кажуть, «мухи отдєльно, котлети отдєльно».

Наскільки я розумію, всі заходи будуть відкладені на місяць, вони відбудуться після конференції. А щодо виборів, я вже кілька місяців усім відкрито кажу: я за НАУМА. І для агітації мені не потрібні робочі платформи. Віталію, звертаюсь до тебе, коли ти станеш Головою, не дай тобі Боже приймати рішення в Раді одноособово. Ну ви зрозуміли, голосуйте за НАУМА”, – йдеться у повідомленні.