Адвокат, який захищає позиції антивакцинації у справі, що розглядає Верховний суд США, захворів на коронавірус

Бен Флауэрс, адвокат зі штату Огайо, брав участь в усних дебатах дистанційно в п’ятницю після того, як отримав позитивний результат на COVID-19, хоча він був вакцинований і отримав повторну дозу щеплення.

Про це пише The Hill.

Верховний суд розглядає важливу справу, яка визначатиме, чи має федеральний уряд законні повноваження вимагати від компаній обов’язковість вакцинації проти COVID-19 для своїх співробітників, і один із адвокатів, який заперечує проти такого мандату, сам підхопив вірус.

Верховний суд вимагав від усіх учасників п’ятничних усних суперечок завчасно пройти ПЛР-тест на COVID-19, саме тоді Флауэрс зрозумів, що у нього позитивний результат тесту на вірус. Флауерс був не єдиним, хто брав участь за допомогою телефонного зв’язку; Генеральний прокурор Луїзіани Ліз Мурріл також брала участь віддалено, але її офіс не уточнив, чому, сказавши Reuters, що «відповідно до вимог протоколів щодо COVID».

Верховний суд слухає аргументи щодо двох протоколів, які впроваджує адміністрація президента Джо Байдена, один з яких полягає в тому, щоб підприємства, на яких працює 100 і більше співробітників, зобов’язували робити вакцину проти COVID-19 або вимагати негативного тесту на COVID-19 раз на тиждень для тих, хто залишився нещепленими.

Другий протокол – з вимогою, щоб працівники лікарень та інших закладів охорони здоров’я, які беруть участь у федеральних програмах Medicare та Medicaid, були вакциновані проти COVID-19.

Управління з безпеки та гігієни праці (OSHA), якому доручено забезпечити дотримання цих протоколів, заявило, що недотримання правил може призвести до штрафу до 10 000 доларів США та позбавлення волі на термін не більше ніж на шість місяців, або і штраф і ув’язнення одночасно.

Обидві ці протоколи одразу після оприлюднення піддалися критиці, а CNBC повідомило, що Національна федерація роздрібної торгівлі (NRF) та Асоціація лідерів роздрібної індустрії заявили, що ці протоколи будуть занадто обтяжливими.

«Тим не менш, адміністрація Байдена вирішила оголосити «надзвичайний стан» і накласти нові обтяжливі вимоги до роздрібних торговців під час сезону святкових покупок», – сказав Девід Френч, старший віце-президент із зв’язків з урядом NRF.

Ці та інші аргументи є одними з тих, що Флауэрс та адвокати з 26 інших штатів написали в короткій доповіді про те, що COVID-19 «не є (для більшості співробітників) професійною небезпекою, яку може регулювати OSHA», і «не дорівнює «похованню»». для багатьох співробітників, які підпадають під дію цих протоколів”, – повідомляє NBC.

Справа у Верховному суді з’явилася, коли США та країни по всьому світу відчувають новий сплеск випадків COVID-19, викликаний омікронним варіантом із високою частотою передачі. Цього тижня США повідомили про найбільшу кількість випадків COVID-19 з початку пандемії в 2020 році, при цьому Університет Джона Гопкінса зафіксував понад 1 мільйон нових випадків.