Адвокат отець Микита Чекман подав скаргу на слідчого, який не вніс відомості про правопорушення на адресу УПЦ МП до ЄРДР

До Печерського суду Києва в інтересах Києво-Печерської лаври подали скаргу на слідчого, який не вніс відомості про правопорушення на адресу УПЦ МП до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Про це пише СПЖ.

4 квітня 2023 року до Печерського районного суду м. Києва в інтересах Києво-Печерської лаври правозахисники подали скаргу на бездіяльність слідчого, який не вніс відомості про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Отець Микита зазначив, що повідомлення про поширення радикалами у соціальних мережах закликів до насильства стосовно вірян УПЦ МП подали до Печерського управління поліції 31 березня 2023 року.

«Слідчий мав невідкладно внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР), розпочати розслідування та надати заявникові відповідний витяг. Вимоги законодавства правоохоронним органом не були виконані, тому маємо надію, що у найкоротший строк скарга в інтересах монастиря Судом буде розглянута, а Печерське управління поліції ГУНП у м. Києві розпочне розслідування з метою притягнення винних осіб до відповідальності», – додав адвокат.