Адвокат подав скаргу на мера Бреда у Нідерландах за підтримку підприємців громадського харчування

Адвокат Мішель ван Стратум подав скаргу на мера Бреди Пола Депла за підтримку підприємців громадського харчування, коли вони оголосили, що не планують закривати заклади після 20:00.

Про це пише NL TIMES з посиланням на BN De Stem.

Депла заявив у суботу, що він співчуває розгніваним власникам ресторанів і барів, які висловили своє несхвалення того факту, що Уряд знову вирішив скоротити робочий час. Він заявив, що після суботнього вечора порушення карантинного режиму буде застосовуватися, так «як ми це робили протягом усієї пандемії».

Ван Стратум сказав, що жителі Бреда не повинні розглядати себе як виняток щодо нових карантинних обмежень, запроваджених, принаймні, протягом наступних трьох тижнів. “Як відомо, Кабмін на основі порад експертів вирішив зменшити кількість інфекції, щоб запобігти поширенню Covid-19”, – сказав Ван Стратум. «Муніципалітет Бреда не виключення».

Юрист сказав, що мери мають бути прикладом. «У Бреді було багато жертв Covid-19, медичний персонал перевантажений. Я не думаю, що зараз час для громадянської непокори».

Мер Неймегена і голова Ради Безпеки Хуберт Брюлс з більшим розумінням поставився до рішення Депла. «Як мер, ви повинні мати справу з картами, які вам роздали», – сказав Брюлс у WNL у неділю. Як мер Неймегена, він попередив усіх власників бізнесу його муніципалітета дотримуватися правил. “Інакше вас негайно закриють”, – сказав Брюлс.

Наступного тижня Брюлс зустрінеться з представниками гостинності.