Адвокат Солодко після розлучення з “Саєнко Харенко” приєднався до партнерів “Алєксєєв, Боярчуков та партнери”

Адвокат Євген Солодко приєднався до партнерського складу «Алєксєєв, Боярчуков та партнери», очоливши департамент кримінальної практики.

Основна мета, яка стоїть перед Євгеном у компанії — збір доказів воєнних злочинів угрупування ПВК «Вагнер» на території України для подальшого притягнення до кримінальної відповідальності її членів.

Про це повідомляє ЮП.

«Пропозиція про співпрацю була доволі неочікуваною, але коли я почув її зміст — одразу погодився. Тому що притягнення цих мерзотників до відповідальності — це пріоритет. Ми маємо зробити все в повній відповідності до національного та міжнародного законодавства, аби жоден з них не зміг уникнути відповідальності. Доказова база має бути бездоганною», — наголосив Євген Солодко.

«Я неймовірно радий, що Євген погодився на мою пропозицію, оскільки він без перебільшень є одним з кращих кримінальних адвокатів України. Завдяки вдалому перезапуску компанії після початку повномасштабного вторгнення ми маємо багато роботи, і у нас постійно виникає необхідність у сильних спеціалістах. Я давно хотів зробити Євгену пропозицію про співпрацю, але він був то завантажений роботою, то брав участь у воєнних діях, то волонтерив. Зрештою, в процесі перезапуску фірми я перебував у активному пошуку цікавих і нестандартних задач, і я їх знайшов. Зокрема такі, з якими я сам раніше не стикався. Тому для виконання цих задач компанії знадобився справжній професіонал, і я дуже радий, що він знайшовся», — зазначив Сергій Боярчуков, керуючий партнер «Алєксєєв, Боярчуков та партнери».

Нагадаємо, раніше практику кримінального права компанії очолював Костянтин Рибачковський – АО «Столичний Адвокат», який вийшов із партнерського складу «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» у серпні 2022. В свою чергу, Євген Солодко до вересня 2022 року очолював кримінальну практику у компанії Sayenko Kharenko.