Адвокатура дослідила правосуддя на Закарпатті у 1944 – 1946 рр.: вийшла друком монографія

Вийшла друком монографія «Закарпатська Україна: суд, прокуратура, адвокатура, нотаріат (1944 – 1946 рр.)». Авторами виступили адвокати Петро Немеш, Ірина Нестерова, Олександр Грін.

Видання було презентоване під час засідання Ради адвокатів України, яке продовжується сьогодні в Ужгороді, одним із авторів – головою КДКА Закарпатської області П. Немешем.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

У монографії вивчається історія створення і діяльності судових органів, органів прокуратури, адвокатури та державного нотаріату Закарпатської України у вказаний період, аспекти їхньої взаємодії, а також подається інформація про участь жителів краю в репресіях та охороні правопорядку. Видання супроводжується ілюстраціями документів та нормативно-правових актів.

Книга може бути корисною для науковців, викладачів, аспірантів та студентів юридичних та інших гуманітарних факультетів вищих навчальних закладів, адвокатів, суддів, прокурорів, працівників правоохоронних органів, а також учителів та учнів гімназій, ліцеїв, загально-освітніх шкіл, усіх, кому не байдужа історія Закарпатської області.

Монографію присвячено пам’яті закарпатців, які загинули, виконуючи конституційний обов’язок під час російсько-української війни.