Адвокатура надає допомогу українській армії та силам територіальних самооборон

Ради адвокатів регіонів надають допомогу адвокатам, Збройним силам, силам територіальної оборони від початку агресії.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Ідеться як про підтримку коштами, так і про залучення адвокатів до затримування та надання безоплатної правничої допомоги, в тому числі під час допиту затриманих на вулицях; організацію харчування для всіх, хто зараз відстоює українські території. Адвокати також надають підтримку власними коштами. За інформацією РАР, багато адвокатів пішли до лав ЗСУ та долучилися до територіальної оборони.

Так, Рада адвокатів Чернівецької області перерахувала кошти на потреби ЗСУ. РАР Івано-Франківської області перераховує кошти, долучається до покупки тепловізорів, тактичних ліхтарів і рацій для військових частин Івано-Франківщини. РАР також передає зібрані адвокатами регіону спальні мішки, шкарпетки, воду, чай, гаряче харчування. Рада регіону також також розміщує людей, які прибувають з Києва та східних областей через відкриті військові дії. 

Рада адвокатів Чернігівщини надає підтримку ЗСУ і теробороні, зокрема, і підтримує матеріально адвокатів, які в ці дні пішли на захист країни. РАР Донецької області перерахує кошти на підтримку збройних сил; багато адвокатів пішли до лав ЗСУ, які також отримують підтримку колег із самоврядування.

РАР Волинської області інформує про участь адвокатів регіону у лавах Збройних сил та в силах територіальної оборони. Як РАР, так і адвокати Волині залучені до волонтерської діяльності, займаються забезпеченням засобами оборони.

Інформація про роботу органів адвокатського самоврядування регіонів в ці важкі дні оновлюватиметься на сайті НААУ.

НААУ та Вища школа адвокатури перераховують кошти на потреби української армії. Також благодійний фонд  НААУ надає підтримку постраждалим від військової агресії адвокатам та їхнім родинам.

Звертатися за допомогою можна на електронну пошту info@unba.org.ua