Адвокати організовують круглий стіл на тему “Право на конфіденційність: спектральний погляд на дотримання прав людини у сфері надання медичної допомоги”

10 грудня з 15 до 17.00 відбудеться круглий стіл «Право на конфіденційність: спектральний погляд на дотримання прав людини у сфері надання медичної допомоги».

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Організатор заходу – Комітет з медичного права та біоетики – приурочив подію до Міжнародного дня прав людини, який відзначається у всьому світі у цей день.

 Під час дискусії  будуть обговорені питання:  

  • Фотографування і конфіденційність: межі прав людини.
  • Право на таємницю про стан здоров’я в умовах COVID-19.
  • Медична документація: нормативні гарантії та сучасні реалії.

Мета заходу: з’ясувати нормативні гарантії дотримання прав людини в умовах обробки інформації з обмеженим доступом у сфері надання медичної допомоги, визначити виклики та шляхи подолання проблем з конфіденційністю в умовах COVID-19, а також розкрити новельні питання щодо ведення медичної документації.

До участі в заході запрошуються адвокати, судді, представники медичної і правової доктрини та практики, сферою професійного інтересу яких є медичне право, громадське здоров’я, права людини, правове забезпечення системи охорони здоров’я, органів влади, громадських об’єднань, студентство, засоби масової інформації.

Реєстрація на захід відкрита до 1 грудня включно. Для реєстрації необхідно перейти за цим посиланням