Адвокати проведуть науковий захід “Медичне право України: історичні аспекти, новітні тенденції та перспективи розвитку”

Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ спільно з кафедрою медичного права ФПДО Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, Львівським торговельно-економічним університетом і Науково-дослідним інститутом державного будівництва і місцевого самоврядування (Львівська лабораторія прав людини та громадянина), за підтримки ГО «Фундація медичного права та біоетики України» проводить наукові читання «Медичне право України: історичні аспекти, новітні тенденції та перспективи розвитку».

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Захід присвячений пам’яті відомого вченого-правознавця, Заслуженого юриста України Гладуна Зіновія Степановича.

Дата та час проведення: 11 липня, 15:00-18:00. Формат заходу: онлайн (Zoom).

Мета заходу: пригадати життєвий і творчий шлях Зіновія Гладуна, висвітлити історичні аспекти медичного права, розкрити спектр приватноправових і публічноправових відносин у сфері надання медичної допомоги.

До участі в заході запрошуються представники медичної і правової доктрин і практики, сферою професійного інтересу яких є медичне право, фармацевтичне право, біоетика, правове забезпечення системи охорони здоров’я, органів влади, громадських об’єднань, студентство, засоби масової інформації.

Для участі в заході необхідно зареєструватися за посиланням.

Реєстрація відкрита до 5 липня 18.00.

Після реєстрації Ви отримаєте посилання на Zoom заходу та детальну програму.

За результатами роботи заходу буде виданий електронний збірник статей. Статті до збірника необхідно подати на електронну адресу prlawlab@ukr.net не пізніше 1 липня.

З вимогами до статей можна ознайомитись за посиланням.