Анатолія Гетьмана призначено ректором Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Відбулося розширене засідання вченої ради Університету за участю представників структурних підрозділів та органів студентського самоврядування.

Про це повідомляє прес-служба НЮУ.

Відкрив засідання академік, колишній ректор Університету Василь Тацій, який підбив загальні підсумки свого перебування на посаді. «За цей час на виш із інституту перетворився на національний університет, який є лідером в галузі науки й освіти. Я неодноразово наголошував, що всі успіхи нашого величезного колективу в усіх напрямах діяльності стали можливі лише завдяки командній роботі». 

Василь Тацій, оголосивши наказ МОН, привітав Анатолія Гетьмана із призначенням на посаду ректора й зазначив, що досвід керівної роботи й високі людські якості Анатолія Павловича дозволять сформувати тісне коло однодумців і успішно працювати над модернізацією наукової, освітньої й господарської діяльності вишу. 

Ректор Університету Анатолій Гетьман подякував Василю Тацію та всім колегам, друзям і однодумцям за підтримку на виборах. «За ректорства Василя Яковича Тація Університет зробив надзвичайно потужний крок на шляху розбудови й удосконалення освітянської, наукової, інноваційної та міжнародної діяльності, методичної роботи, академічної демократії, співпраці з роботодавцями, в соціально-економічній сфері та сфері матеріального забезпечення. Головною метою моєї діяльності на посаді ректора має стати, перш за все, збереження цих здобутків і досягнень у непростий період розвитку нашої держави з його безпековими та пандемічними викликами. Усі вони ставлять на порядок денний невідворотність позитивних змін для забезпечення подальшого гармонійного розвитку нашого університету, унікальної атмосфери конструктивної співпраці та поваги до особистості», – зазначив Анатолій Павлович.