Андрій Циганков повідомив, що Ігор Черезов говорить неправду про те, що він більше не представляє інтереси автора книги “Брат”

Адвокат Ігор Черезов, який захищав скандального Ігоря Беркута, автора антиукраїнських, пропутінських книг «Брат» та «Брат-2», та ідеї передачі частини України євреям, повідомив, що закінчив обслуговувати свого клієнта наприкінці 2021 року.

Однак, це спростовує його колега Андрія Циганкова, який взяв участь у програмі РЕСПОНДЕНТ.

“На мою думку, це неправда, він захищав його тільки наприкінці 2021 року, мова йде не тільки про захист відповідної книги щодо путіна, щодо його історичної ролі в розвитку людства, а мова йде про відповідний Офісний центр, який знаходиться на Подолі. І, інтереси даної особи, яка написала цю книгу, він (адвокат Ігор Черезов – ред.) представляє і досі, під час військової агресії росії, коли почались питання щодо зазначеного Офісного центру, щодо розміщення у ньому відповідних спеціальних підрозділів, щодо іншого, вони вирішувались між конфліктуючими сторонами за безпосередньої участі Черезова. І це відомий факт, і я думаю, і впевнений, у нього є певні, скажімо погляди, якщо м’яко казати, а якщо відверто – то певний інтерес до зазначеного об’єкту.

Щодо того, що зазначена особа не була притягнута до кримінальної відповідальності, дало можливість виїхати з країни. Більше того, не була вивчена ситуація, яка сьогодні вивчається багатьма щодо наявності подвійного громадянства та іншого, то це питання не до Черезова. Фактично він виконав непогано свою роботу, це питання як раз до сторони обвинувачення, яким чином досліджувалась особа, по відношенню до неї велись НСРД, чи чому не велись, і так далі. Тому тут не питання до Черезова”, зазначив адвокат Циганков.

Також, стало відомо, що до Ігоря Черезова застосована відповідальність за дисциплінарний проступок – призупинено право на зайняття адвокатської діяльності на 6 місяців.