Андрій Циганков повідомив, що законних підстав у Ігоря Черезова тікати з країни у перший день агресії не було

За інформацією ЗМІ адвокат Ігор Черезов з початком повномасштабного вторгнення поїхав до Іспанії, в той час коли його колега Валентин Рибін також опинився в цій країні.

Адвокат Андрій Циганков прокоментував питання легальності виїзду Черезова закордон в інтерв’ю РЕСПОНДЕНТ.

“Щодо того, що зазначений адвокат позиціонує себе як виконавець певної функції в інтересах держави, то тут є велике питання, тому що, перше – безумовно ніяких підстав для того, щоб покинути країну Черезов не мав. Позиціювання відповідної кількості дітей і все інше, воно не давало підстав для виїзду. Це особисті його дані, але це загальновідома інформація що по відношенню до, скажімо, рідних – він веде себе досить агресивно, і не є особою яка підтримує з дітьми такі стосунки, щоб це давало привід для виїзду.

Це окреме питання до правоохоронних органів яким чином особа, яка так захищала, в даному випадку, клієнта до якого є претензії з боку держави, теж покинула державу в перший день агресії. Чи були для цього підстави чи ні? Я вважаю, що ні”, висловив свою думку адвокат Циганков.

Нагадаємо, Валентина Рибіна позбавили право на зайняття адвокатської діяльності через підтримку російської агресії.

Також, стало відомо, що до Ігоря Черезова застосована відповідальність за дисциплінарний проступок – призупинено право на зайняття адвокатської діяльності на 6 місяців.