Асоціація правників України стає Асоціацією обвинувачених України: Довбенко, Горецький та Тандир. Хто наступний?

Асоціація правників України або скорочено АПУ – громадська організація, заснована у 2002 році, що об’єднує більше 7 тисяч правників у сильну та впливову професійну спільноту, яка є потужним голосом правничої громади нашої країни.  

Така голосна інформація представлена на сайті цієї громадського організації.

Очевидно, що її голос останнім часом стає все потужніше і потужніше, починаючи з колишнього президента громадської організації Дениса Бугая, якого звинувачували в тому, що він обслуговує весь “брудний бізнес” Курченка, колишнього “касира” Януковича. І продовжуючи чоловіком президентки АПУ Анни Огренчук, Андрієм Довбенко, якого правоохоронні органи звинувачують в організації злочинного угрупування, яке обікрало державний бюджет, а відповідно гроші платників податків, через Агентство з розшуку та менеджменту активів на загальну суму 485 млн гривень.

Витяг з реєстру членів ГО “Асоціація правників України”

Наразі пан Довбенко знаходиться у міжнародному розшуку, хоча публічно він оприлюднює пости у Facebook, знаходячись у Лондоні зі своєю дружиною, за сумісництвом президенткою цієї громадської організації Анною Огренчук.

Ще “голосніше” стала ця організація завдяки члену АПУ, керуючому партнеру АБ “Горецький i Партнери”, адвокату, доктору філософії у сфері права, та медіатору Олегу Горецькому, якого звинувачують за участь у створенні злочинного угруповування для отримання неправомірної вигоди з метою вирішування питань у Верховного Суді. Горецького затримано в момент, коли він намагався втекти від правоохоронців.

Витяг з реєстру членів ГО “Асоціація правників України”

Наразі цьому члену обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та можливістю внесення застави у сумі 100 млн 113 тис гривень.

Ну й зовсім “свіжий голос” від Олексія Тандира, голови Макарівського районного суду Київської області, який на смерть збив нацгвардійця Вадима Бондаренка, в якого залишились дружина та маленькі діти.

Вадим Бондаренко

За версією слідства, вбивство нацгвардійця сталось через наїзд на нього на блокпосту у стані алкогольного сп’яніння суддею Олексієм Тандиром. Наразі голові Макарівського районного суду Київської області Тандиру повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 286-1 КК, яка передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від п’яти до десяти років.

Витяг з реєстру членів ГО “Асоціація правників України”

Наразі Асоціація правників України стає Асоціацією обвинувачених України, Після таких подій інформація зазначена на сайті ГО “АПУ” про те, що ця громадська організація ставить перед собою завдання розвитку юридичної професії, удосконалення законодавства, впровадження етичних стандартів, захисту професійних прав членів АПУ та прав людини загалом, сприймається зовсім інакше. Безумовно, серед членів є порядні та чесні правники, але такий концентрат обвинувачених, ставить під сумнів необхідність існування таких організацій “під прикриттям”.