Австралійського адвоката звинувачують у розміщенні номеру іншого адвоката в оголошенні про секс-послугу

Сімейного адвоката з Мельбурна звинувачують у тому, що він опублікував приватний номер телефону іншого адвоката в оголошенні про секс-послуги після того, як вона звільнилася з його фірми.

Про це пише The Age.

Нікіта Найт, який заснував фірму Knight Family Lawyers у CBD, наразі оскаржує рішення Вікторіанської ради адвокатів про відмову в продовженні його адвокатського стажу та обмеження подання заяви на відновлення протягом восьми місяців.

Містер Найт, який рекламує себе на LinkedIn як засновник модельного агентства, є об’єктом кількох звинувачень щодо його поведінки у своїй же юридичній фірмі, включаючи сексуальні домагання, несплату пенсійних внесків на користь своїх співробітників та порушеннями у веденні трастових рахунків клієнтів.

Одне з звинувачень проти Найта почалось з епізоду, коли його адвокати описали випадок з «наркотиками та алкоголем» у готельному номері з двома секс-працівницями у вересні 2019 року.

Містер Найт, як стверджують, створив оголошення на закритому веб-сайті Locanto, що пропонує секс-роботу, і прикріпив особистий номер телефону адвоката, яка звільнилась з його фірми. Вона звільнилась місяцем раніше, звернувшись до WorkCover за психологічною підтримкою після звинувачень у знущаннях та сексуальних домаганнях проти містера Найта.

Пан Найт спочатку звинуватив іншого співробітника в тому, що він завантажив допис без його відома, йдеться у рішенні Ради. Потім він відкликав пояснення, обґрунтувавши це тим, що він був необережним і мав намір використати інший номер телефону, але замість цього випадково використав номер іншого адвоката.

«Я не вважала надане пояснення особливо правдоподібним, а також не вважала це випадковістю», — повідомила член Ради Елізабет Вентворт.

Містера Найта також звинувачують у недоречних коментарях та обговоренні свого сексуального життя з молодшими працівниками.

Деякі аспекти звинувачень є спірними і залишаються предметом розслідування офіцера Вікторіанської юридичної служби Фіони Маклі.

Філіп Фокс, судовий адвокат, який консультує містера Найта, сказав, що провадження у справі виникло в той періоду життя його клієнта, коли вживання наркотиків заважало його професійній кар’єрі.

«Йому глибоко соромно за ці події, які відбулися понад 18 місяців тому», – сказав пан Фокс у заяві.

«З тих пір мій клієнт успішно пройшов комплексну програму реабілітації. Деякі звинувачення, висунуті проти мого клієнта, він визнав у апеляції, але не всі. Важливо пам’ятати, що Рада не визначила факти, які не визнав мій клієнт, але це буде предметом розгляду під час апеляції”, – додав адвокат.

Пан Найт звернувся до Ради для перегляду рішення щодо відмови у продовженні його ліцензії, так і щодо припинення дії рішення до остаточного вироку. Він зазначив, що рішення ради було неправильним, оскільки під час розгляду не було надано достатньої уваги значній реабілітації, яку він здійснив.

Очікується, що оскарження по суті буде розглянуто в найближчі кілька місяців.