Через постійний булінг з боку директорки діти часто вигадували причини, щоб не йти до школи: їх називали «худобою», «бомжами» і радили звернутися до психіатричної лікарні

Суд у Львівській області оштрафував директорку ліцею у Червоноградському районі за цькування дітей. Педагог неодноразово принижувала школярів за їхній зовнішній вигляд.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

За словами батьків потерпілих, жінка називала дітей «худобою», «бомжами» і радила учням звернутися до психіатричної лікарні. Через постійний булінг з боку директорки діти часто вигадували причини, щоб не йти до школи.

Водночас за результатами службового розслідування ознак цькування керівницею закладу не знайшли, констатували тільки порушення педагогічної етики.

“Там немає такого, щоб звільнити з роботи людину, на звільнення це не тягне. Але строк контракту з даним керівником закінчується 30 червня”, зазначив Ігор Гомонко, керівник Червоноградського відділу освіти.

Колеги директорки її підтримують.

“Після спілкування з батьками, які входять в піклувальну раду, ми прийшли до єдиного висновку, що є деякі діти, зовнішній вигляд, яких є неналежним”, – повідомила Юлія Осадчук, Голова піклувальної ради Соснівської школи.

Сама директорка каже, що не планувала ображати дітей, і що 75%, а то і 80% звинувачень – це просто дитячі фантазії.

“Ці всі слова я просто в житті не вживаю, оскільки я є філологом”, виправдовувалась Наталія Щербань, директорка Соснівської школи №14.

Однак, Суд визнав наявність порушення і постановив сплатити майже 1,5 тисячі гривень штрафу, але сама відповідачка планує рішення оскаржувати.