Черкаський апеляційний суд збільшив суму застави підозрюваному у пропаганді війни проти України до 1 млн гривень

Черкаський апеляційний суд розглянув апеляційну скаргу прокурора на ухвалу слідчого судді Соснівського районного суду м. Черкаси від 3 серпня 2022 року.

Про це повідомляє прес-служба Судової влади.

Суд першої інстанції застосував до підозрюваного у пропаганді війни запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів із визначенням застави у розмірі 80 прожиткових мінімумів – двісті вісім тисяч гривень.

Не погоджуючись із ухвалою слідчого судді, прокурор Черкаської обласної прокуратури, подав апеляційну скаргу, в якій просив збільшити суму застави для підозрюваного. Ідеться про 385 розмірів прожиткових мінімумів – 1 001 000 гривень. 

Захисник підозрюваного просив скасувати ухвалу слідчого судді та обрати запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Перевіривши матеріали справи та доводи апеляційних скарг, заслухавши пояснення учасників судового розгляду, колегія Черкаського апеляційного суду задовольнила скаргу прокурора, а скаргу захисника залишила без змін. Відтак для підозрюваного збільшили розмір застави. Ідеться про 385 прожиткових мінімуми, що становить один мільйон одна тисяча гривень.