Дубінському вручено протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією: ч. 2 ст. 172-7 КУпАП

За матеріалами ДБР працівники Національного агентства з питань запобігання корупції вручили чинному народному депутату України Олександру Дубінському протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

Встановлено, що у серпні та жовтні поточного року народний обранець, реалізуючи свої повноваження, звернувся до Міністерства охорони здоров’я України та до Державного бюро розслідувань з депутатськими зверненнями, у яких порушувались питання, що становлять його приватний інтерес.

Зокрема, у своїх зверненнях він цікавився розглядом питання щодо видачі йому дозволу на виїзд за кордон, що є предметом кримінальної справи, де депутат виступає фігурантом. Також він намагався тиснути на слідство, вимагаючи здійснювати перевірки керівництва правоохоронних органів, які розслідують кримінальні провадження, в яких депутат виступає як підозрюваний.

Отримані від Державного бюро розслідувань докази стали достатніми для складання НАЗК протоколу про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

Своїми діями народний депутат порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» – не вчиняти та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів, за що ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення – Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.