Дубневича оголошено у міжнародний розшук: обвинувачують у незаконному заволодінні 93 млн грн

2 листопада 2023 року колегія суддів ВАКС задовольнила клопотання прокурора САП про оголошення в міжнародний розшук народного депутата, обвинуваченого у незаконному заволодінні 93 млн грн коштів ПАТ “Укрзалізниці”.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Суд зважив на неявки обвинуваченого у судові засідання і наявність підтвердженої інформації про перебування указаної особи за кордоном та задовольнив клопотання.

Питання щодо звернення в дохід держави застави у розмірі 56 млн грн та зміну обвинуваченому запобіжного заходу будуть вирішуватись у наступних судових засіданнях

Нагадаємо, 26.10.2023 року колегія суддів ВАКС після неявки до суду указаного нардепа постановила здійснити до нього привід. Крім того, ВАКС зобов’язав нардепа сплатити понад 5 368 грн штрафу за неявку у судове засідання та невиконання обов’язку підкоритися законним вимогам суду.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.