Двоє діючих адвокатів з Лисичанська стали діючими адвокатами т.зв. адвокатської палати лнр

Щонайменше двоє адвокатів з Лисичанська, після повномасштабного вторгнення росії в Україну, приєднались до захисту прав людей на окупованих територіях. От тільки питання яких людей, і на підставі яких законів?

Про це повідомляє Попасна.City.

Адвокат Лариса Стародубцева

Лариса Стародубцева – відома в Лисичанську адвокат. За інформацією видання, вона приймала участь у незаконному “референдумі”, щодо приєднання Луганської псевдореспубліки до складу рф.

Стародубцеву внесено до так званого реєстру адвокатів т.зв. “лнр”.

За української влади Стародубцева була власницею та директоркою Адвокатського об’єднання “Правова просвіта”, головою Лисичанської міської асоціації підприємців. Також жінка займалася не тільки адвокатською діяльністю, а ще мала свій магазин в районі Кірової Гори.

Стародубцева і досі має статус адвоката України.

Витяг з Єдиного реєстру адвокатів України

Примітно, що ще у вересні 2022 року ця адвокат представляла інтереси клієнтів у Луганському окружному адміністративному суді: https://reyestr.court.gov.ua/Review/106181923

Адвокат Олександр Гавриленко

Після початку боїв за Лисичанськ, адвокат не тільки залишився на окупованій території, а і прийняв “адвокатську присягу”, та увійшов в так званий реєстр адвокатів так званої лрн.

Чоловік й дотепер має посвідчення адвоката України, цього року його адвокатський стаж мав би складати 20 років.