Фонд держмайна у справі ЗТМК систематично порушує законодавство, права інвестора та маніпулює громадською думкою: адвокат Чишинський

4 серпня, 2021 року Фонд Держмайна Украïни поширив заяву про те, що начебто «Запорізький титано-магнієвий комбінат» повертається у власність держави. Поширена ФДМУ інформація не відповідає дійсності.

Про це повідомляє прес-служба GROUP DF.

“Дане рішення прийняв Господарський суд Запорізької області – суд першої інстанції. Згідно законодавства, рішення цього суду набуває чинності лише у разі, якщо не буде оскаржене у відведений законодавством термін. Безумовно, ми вважаємо це рішення заангажованим та несправедливим та будемо його оскаржувати. Ми вже довели у суді вищої інстанції, що всі аргументи, на які посилається Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Фонд державного майна України у справі ЗТМК – неправомірні. 28 січня 2021 року Вищий антикорупційний суд України повністю виправдав Володимира Сивака, якого звинувачували у вчиненні тих порушень, на які посилаються Фонд Держмайна та Спеціалізована антикорупційна прокуратура, підтвердивши відсутність цих порушень. З невідомих причин Фонд держмайна проігнорував це рішення. Як і цілу низку інших судових рішень не на свою користь. Вважаємо, що Фонд держмайна у справі ЗТМК систематично порушує українське законодавство, порушує законні права інвестора, та маніпулює громадською думкою в питанні ЗТМК”, – зазначив адвокат Tolexis Trading Limited Роман Чишинський.