ГО “Асоціація правників України” призупинила партнерство з “Горецький і партнери”, а зі своїм членом Довбенко, який знаходиться у розшуку, цінності співпадають

АПУ з великою прикрістю дізналась про те, що у розслідуванні, про яке йде мова, фігурує юридична фірма «Горецький і партнери», яка є партнером АПУ.

Про це повідомляє Громадська організація “Асоціація правників України”.

“Ми свідомі того, що обвинувачення представників адвокатури у корупції та посередництві кидає тінь на всю юридичну професію, і тому вимагає однозначної і чіткої реакції адвокатської спільноти. Головним принципом співпраці АПУ з її партнерами є спільність цінностей, цілей та завдань, серед яких основне місце посідають втілення принципу верховенства права, формування правової держави, укріплення авторитету правничої професії в Україні та ін. Ймовірна участь представників юридичної фірми «Горецький і партнери» у корупції високого рівня в судовій системі свідчить про неспівпадіння цінностей АПУ з вказаною юридичною фірмою. З огляду на вищезазначене, АПУ прийняла рішення призупинити партнерство з фірмою «Горецький і партнери»”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, НАБУ і САП здобули докази того, що викрита цьогоріч розтрата майна, переданого АРМА, здійснена організованою злочинною групою (ОЗГ) у складі чотирьох осіб. 29 грудня її організатору Андрію Довбенко, власнику низки юридичних компаній, повідомили про підозру у вчиненні злочинів, кваліфікованих за ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191; ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 364 КК України.

Нагадаємо, Андрій Довбенко і є тим другом Андрія Богдан, та чоловіком президентки Асоціації правників України Анни Огренчук, які святкували весілля у Сан-Тропе на день Незалежності України та потрапили у скандал.

Андрій випускник Могилянки, який за даними Спілки мертвих юристів, наразі несе службу у територіальній обороні міста Лондон.

У минулому Андрій Довбенко засновник юридичної фірми EVRIS, яка займала від 19 до 26 місця у ТОП-50 Юридичної практики. Відбілити і так білосніжну репутацію за рахунок EVRIS Андрію не вдалося, тож вони разом із “Шевердін і партнери” влилися в іншу юридичну фірму — LCF.

За інформацією видання, до і після заснування EVRIS Андрій “рішав” різноманітні питання у Міністерстві юстиції, зокрема, курував виконавчу службу.

Також, в 2017 році Довбенко розповідав у Каннах, що українці не повинні казати про існування війни на Донбасі, про те, що між росією та Україною є конфлікт, інакше в країну не будуть надходити інвестиції.

У випадку з цим членом Громадська організація “Асоціація правників України” не квапиться виключати підозрюваного зі своїх лав,.