Голова Громадської організації “Стоп Нелегал” Денис Шинкаренко подав скаргу на адвоката Ігоря Черезова

Справа одіозного адвоката Ігоря Черезова, відомого всім завдяки десяткам скандальних справ, була невирішеною вже довгий час.

Про це повідомив голова громадської організації “Стоп Нелегал” Денис Шинкаренко.

“Раніше з’ясувалося, що “адвокат диявола” вже більше ніж два роки не переймався питанням підвищення кваліфікації… Однак Тернопільська кваліфікаційна-дисциплінарна комісія № 101 в грудні 2022 року виправдала порушника та заявила, що він діє у рамках закону. Примітно, що сам Черезов похвалив їх за допомогу”, – пише Шинкаренко.

Однак, за запитом Шинкаренка Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури ознайомилась зі справою та виявила порушення.

“Ухвалити нове рішення про порушення дисциплінарної справи відносно адвоката Черезова Ігора Юрійовича”, – йдеться у рішенні ВКДКА.

Шинкаренко зазначає, що це не перший скандал з участю Ігоря Черезова. Він відомий на всю країну завдяки чисельним резонансним історіям у галузі юриспруденції.

“Таке прізвисько – “адвокат диявола” – він отримав за відмінну навичку обирати “зашкварних” клієнтів. Так, найбільшої популярності він зазнав під час співпраці з Ігорем Беркутом – терористом, сепаратистом за версією СБУ та пропутінским політиком”, – йдеться на сторінці Стоп Нелегал.