Голова Хмельницького апеляційного суду є кандидатом у члени ВРП

Секретаріат Вищої ради правосуддя повідомив про завершення прийому документів від кандидатів на посади членів Вищої ради правосуддя для обрання XVIII черговим з’їздом суддів України, що відбудеться 9–11 березня 2021 року.

Одним з кандидатів є Сергій Болотін, Голова Хмельницького апеляційного суду.

Сергій Болотін декілька років працював суддею у Шепетівському міськрайонному суді, Апеляційному суді Хмельницької області, був секретарем палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду області, а з 2018 року займає посаду голови Хмельницького апеляційного суду.

Згідно із даними його декларації, у власності Сергія Миколайовича є квартира 56 квадратів у Славуті, земельна ділянка у селі Ташки на Славутччині та право користуватись квартирою та гаражем у Хмельницькому, які належать, ймовірно, його матері. У 2020 році в нього з’явилась земельна ділянка вартістю 179 989 гривень і будинок площею 387,6 квадрата у селі Стуфчинці Хмельницького району, орієнтовна вартість помешкання на момент набуття у власність – 2 мільйони 520 тисяч 000 гривень. Серед транспортних засобів суді – легковик «Subaru Forester».

У 2020 році на посаді голови Хмельницького апеляційного суду Сергію Болотіну нарахували 1 мільйон 925 тисяч 905 гривень зарплати. Попри це, він торік позичив 964 000 гривень і того ж року позику погасив, ще 17 000 доларів зберігав разом із дружиною готівкою.

Алла Болотіна, за даними із декларації чоловіка, нерухомості, транспортних засобів і місця роботи немає, але на рахунку в банку зберігала торік 3 477 гривень.