Голова комітету з питань здоров’я нації Радуцький закликав поліцію виписувати штрафи за відсутність або неправильне носіння маски

Глава комітету парламенту з питань здоров’я нації Михайло Радуцький закликав поліцію виписувати штрафи українцям за відсутність або неправильне носіння захисної маски в громадських місцях.

Про це він написав у своєму Facebook.

“Одна з причин стрімкого погіршення епідситуації – ігнорування карантинних обмежень. Ми бачимо все більше людей у транспорті, магазинах та інших закритих приміщеннях з маскою на підборідді або взагалі без масок”, – написав він, зазначивши, що “офіціанти, касири, адміністратори останнім часом замість масок почали використовувати захисні щитки, які прикривають рот і ніс”, пише Радуцький.

Крім того, продовжив Радуцький, частина людей вже пройшли повний курс вакцинації й вважає, що для них обмеження не працюють.

“Але вимога законодавства незмінна для всіх – у нас заборонено перебування в громадських спорудах і транспорті (це не стосується громадських місць на відкритому повітрі) без одягнених засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот”, – написав чиновник.

Маска на підборідді, пластиковий щиток – дорівнює відсутності маски, підкреслив він.

“Настав час для Нацполіції та Держпраці згадати про вимоги законодавства та посилити контроль за дотриманням маскового режиму”, – закликав Радуцький.