Голова Ради адвокатів Київської області Бойко боїться, що у разі обрання Наума – “отримаємо не просто начальника, а Бонапарта в червоному галіфе”

В жовтні 2012 року Петро Бойко був обраний Головою Ради адвокатів Київської області. Через закінчення терміну перебування на посаді Голови у раді адвокатів Київської області почались виборчі перегони.

Про це заявив Петро Бойко, Голова ради адвокатів Київської області на своїй сторінці у Facebook.

“Все найкраще, що було у моєму житті – це Рада адвокатів Київської області. Класна команда з якою ми зробили багато корисних справ для адвокатури Київщини. Два строки каденції збігли немов один день. Час вичерпаний, більше двох строків не можна, профільний закон забороняє. Я йду з радістю і сумом, але з гордістю за зроблене.

Моя відставка відкрила виборчі перегони. Найбільш цікаво, що деякі адвокати вдалися навіть до політичних технологій і розкручують флеш-моб, типу: « Я голосую за «такого-то».

І мене всі питають: чого я мовчу і не висловлюю позицію. Не мовчу і висловлюю позицію. Я не підтримую цього кандидата. Весь час тримався простої істини- в адвокатурі не може бути начальника. Як тільки він з‘являється, – капець цій адвокатурі. По справжньому боюся, якщо ми оберемо цього адвоката з флешмобу, то отримаємо не просто начальника, а Бонапарта в червоному галіфе”, написав Петро Бойко.

Нагадаємо, на посаду Голови ради адвокатів Київської області претендує адвокат Віталій Наум, його колеги запустили флешмоб – “Я за Наума”.