Головою Комітету НААУ з питань регуляторної політики стала адвокат Юлія Балюк

Юлія Балюк змінила Євгена Солодка на посаді голови Комітету Національної асоціації адвокатів України з питань регуляторної політики.

Розпорядження про призначення підписала голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова, повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

Ю.Балюк отримала юридичну освіту в Київському національному університет ім. Т.Шевченка та Галле-Віттенберзькому університеті ім. Мартіна Лютера (Німеччина). Статус адвоката набула у 1998 році, є власницею юридичної компанії «МІКО», член Торгово-промислової палати Києва та ТПП України. У 2011 році визнана найкращим генеральним директором у сфері юриспруденції за версією журналу «Генеральний директор». З 2015 по 2022 роки працювала старшим викладачем університетів ім. М.П. Драгоманова, Європейського університету, Київського університету права НАН України. Кандидат юридичних наук, автор понад 72 наукових публікацій.

Нагадаємо, метою діяльності Комітету НААУ з питань регуляторної політики є розробка рекомендацій, підготовка матеріалів роз’яснювального характеру, інших напрацювань, направлених на вдосконалення правового регулювання взаємодії між органами державної влади та адвокатами, усунення втручання держави у професію та інших перешкод здійсненню адвокатами адвокатської діяльності тощо.

Нещодавно повідомлялося, що Євгена Солодка було призначено головою Комітету НААУ із захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності