Я не є і не був адвокатом у справі Андрія Павелка. Я не розділяю цінності Андрія: Масі Найєм, керівник Miller про свого клієнта

Очільник юридичної компанії “Міллер” Масі Найєм відреагував на публічні звинувачення у зв’язку з його позицією у справі Президента Української Футбольної асоціації Андрія Павелка, якому нещодавно обрали запобіжний захід у вигляді тримання під варто на 60 днів.

Свій коментар він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

“Я не є і не був адвокатом у справі Андрія Павелко. Я не розділяю цінності Андрія.

Довіряю своїм колегам і свій допис робив, підтримуючи їх професійну діяльність. Бо порушення верховенства права в цій справі сьогодні завтра може бути прецедентом. І ці порушення дійсно є.

З розумінням ставлюсь до обурення, яке спричинив мій коментар. Прикро, що у когось він викликав недовіру або сумніви у моїх цінностях.

Для мене це урок. І оскільки я дійсно не беру безпосередньої участі у справах компанії, а мої публічні заяви очевидно впливають на суспільну думку, у подальшому буду утримуватись від коментарів по суті процесів, які супроводжує компанія.

І головне. Зараз я — військовослужбовець. І менше всього я б хотів, щоб мій кредит довіри від суспільства та моя репутація використовувались у справах, які має розглядати суд та слідчі органи. І для мене очевидно, що мої цінності не є тотожними із клієнтом юридичної компанії.

Що стосується безпосередньо Андрія Павелка, ми не знайомі з ним і ніколи не перетинались. Я не розділяю цінності Андрія”, написав Масі Найєм.

Нагадаємо, що Павелка підозрювали в зловживанні при будівництві штучних футбольних міні-полів, у червні 2018 НАБУ відкрило відповідне провадження. ТОВ «Ініціативи майбутнього», діяльність якої повязують з братами Суркісами, була заявником провадження.

29 листопада 2022 року, Печерський суд призначив заарештувати Павелка та Генерального секретаря УАФ Юрія Запісоцького на два місяці з заставою 9,88 млн грн[13][14], однак невдовзі, після внесення застави, він вийшов на волю.

16 червня 2023 року, Шевченківським районним судом міста Львова було ухвалено рішення про арешт президента УАФ Андрія Павелка, його відправили до СІЗО на 60 діб. Павелка підозрюють у розкраданні коштів на будівництві заводу з виготовлення штучної трави для футбольних полів.

Раніше його захистом займався одіозний адвокат Денис Бугай, якого пов’язували з оборудками олігарха Курченка.