Я вважаю, що кожен чоловік має захищати свою країну, в тому обсязі, у якому він може: адвокат Олександр Прутян

Адвокат Олександр Прутян, який пішов на фронт і отримав важкі поранення розповів чому він вирішив кардинально змінити своє життя.

Про це він розповів в інтерв’ю Advokat Post.

“Чесно кажучи, це було за покликом душі, за покликом свого серця – хто буде захищати країну, як не я? Я діяв виходячи з цього. Один не піде, другий не піде.

До речі, коли знайомі хлопці, які воювали на Донеччині, захищали Донецький аеропорт, приїжджали у відпустки, чесно кажучи, я не міг їм дивитися в очі. А коли вже я прослужив, я вже міг із ними нормально спілкуватися і дивитися їм прямо в очі.

Я вважаю, що кожен чоловік має захищати свою країну, в тому обсязі, у якому він може. Наприклад, один може надавати волонтерську допомогу, а військовий, який служить не зможе цього організувати. І я вирішив, що буду кориснішим для країни у статусі військового”, зазначив Олександр.

Також він додав, що не вагався жодної хвилини та пояснив, що робив, коли дізнався про широкомасштабне вторгнення.

“Не було ніякого відчуття, щоб не піти на фронт. Як тільки вранці, я дізнався про відкрите вторгнення, це було о пів на сьому ранку, після цього, дочекався восьмої ранку, коли відкривається військкомат. Поїхав туди, мені сказали, що зателефонують. Це сталося на наступний день. Пам’ятаю, що у перші дні було багато чоловіків. І усіх хлопців, яких я там бачив – їх не викликали повісткою, вони прийшли самі”, згадує Олександр.