Янукович готовий брати участь у розгляді касаційної скарги на рішення Оболонського районного суду Києва та Київського апеляційного суду у справі про втрату Криму: адвокат Сердюк

За словами адвоката, особиста участь Януковича у судовому процесі дасть змогу йому “вважатися законним, неупередженим і таким, що не порушує право особи на захист”.

Про це повідомляє Інтерфакс-України з посиланням на прес-службу Aver Lex, де працює адвокат Віталій Сердюк.

“Уже багато разів Віктор Янукович звертався до судів України з вимогами забезпечити його особисту участь у судових засіданнях, як у 2016 році це зробив Святошинський районний суд у справі “Беркута”. Однак, завжди знаходилися причини для відмов. У справі про втрату Криму і судді Оболонського районного, і судді Київського апеляційного судів, перебуваючи під тиском влади, робили все, щоб вивести з-під підозри справді винних у трагедії на Майдані та здачі Криму, Петра Порошенка, Арсенія Яценюка, Олександра Турчинова та інших осіб, які прийшли до влади у результаті трагічних подій 2014 року. Участь Віктора Януковича у цих судових процесах зруйнувала б цю злочинну стратегію”, – заявив Віталій Сердюк.