Інспектори Ради бізнес-омбудсмена поділяться з адвокатами досвідом досудового врегулювання податкових спорів

Після нетривалого затишшя у період карантинних заходів податкові перевірки повертають собі статус однієї з головних турбот українського бізнесу.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

За перше півріччя 2021 року Рада бізнес-омбудсмена одержала 94 скарги бізнесу на незаконні донарахування за результатами перевірок – майже на 20% більше, ніж у другому півріччі минулого року. Отже, час поговорити про те, які тренди наразі спостерігаються у контрольно-перевірочній роботі і як інституція бізнес-омбудсмена може стати у пригоді підприємствам, які зіткнулись з неправомірними діями або необґрунтованими висновками перевіряючих. Саме тому Національна асоціація адвокатів України за ініціативою Комітету податкового та митного права НААУ організовує вебінар на тему: «Практика РБО: податкові перевірки».

Спікери: Яків Воронін – Голова Комітету з питань митного та податкового права НААУ; Володимир Забудський та Юліана Ревюк – інспектори Ради бізнес-омбудсмена.

Питання для обговорення:

  • Рада бізнес-омбудсмена та її роль у досудовому врегулюванні податкових спорів;
  • – процедура призначення та проведення податкових перевірок: які спірні питання виникають;
  • – контрольно-перевірочна робота: які питання у фокусі уваги, поширені підстави для до нарахувань;
  • – адміністративне оскарження податкових повідомлень-рішень: про що важливо пам’ятати.

Дата та час проведення: 16 вересня 2021 року, 14:00-15:00. Місце проведення: Facebook Національної асоціації адвокатів України. Захід не передбачає обов’язкової реєстрації. Онлайн-трансляція з можливістю коментування та поставлення запитань, буде здійснюватися за посиланням: https://www.facebook.com/UkrainianNationalBarAssociation/